Bestuur en dagelijks bestuur

Het oprichtingsbestuur bestaat uit de voormalige commissieleden van de refereercyclus. Een aantal bestuursleden hiervan vormt het dagelijks bestuur.

Het dagelijks bestuur

Ine Anthonissen

Voorzitter
arts Maatschappij en Gezondheid, GGD Hart voor Brabant
i.anthonissen@ggdhvb.nl
IMG 1028

Monique de Haan

Secretaris
jeugdarts KNMG, GGD Hart voor Brabant

  m.de.haan@ggdhvb.nl
IMG 1035

Will Vervoort

Penningmeester
arts Maatschappij en Gezondheid, Master of Public Health. GGD Hart voor Brabant
 

Overige bestuursleden:

IMG 1014

Ami Asmiyati
 

Jeugdarts KNMG. GGD Hart voor Brabant

 a.asmiyati@ggdhvb.nl
Profielfoto 002

Marieke Duif-Klessens
 

Arts Maatschappij en Gezondheid, GGD Harts voor Brabant

m.klessens@ggdhvb.nl
IMG 1043

Nelleke Maas
 

Verpleegkundig Specialist. GGD Hart voor Brabant
 
nellekemaas@gmail.com
Profileimage

Paquita Gonzalez dos Santos

Jeugdarts KNMG, GGD West Brabant
 
 
p.gonzalez@ggdwestbrabant.nl
IMG 1056

Farina Oprins van Liempd

Arts Maatschappij en Gezondheid, Jeugdarts KNMG. GGD Hart voor Brabant
f.oprins@ggdhvb.nl
Kelly Konijn.jpg Foto

Kelly Konijn

vice-voorzitter
Arts Maatschappij en Gezondheid, GGD West-Brabant

k.konijn@ggdwestbrabant.nl

Jeanine Treffers
 

Arts Maatschappij en Gezondheid GGD Brabant Zuidoost
 
 j.treffers@ggdbzo.nl
B Zegers 289 Kindergeneeskunde

Bas Zegers

Adviseur
Kinderarts, Maxima Medisch Centrum
 

 b.zegers@mmc.nl
Mirjam S

Mirjam Straver

Adviseur
docent HBO-Verpleegkunde Academie voor Gezondheidszorg Avans Hogeschool
mt.straver-kramer@avans.nl
Scroll naar top